Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd 8tb Purple 3,5" 256MB 5400RPM WD81PURZ Harddisk
Satıcı: akelgüvenlik | 1 yorum
19.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 19799.00
WD Purple 8TB 3.5" 5400RPM 256MB Sata 3 (WD81PURZ)
Satıcı: akelgüvenlik | 4 yorum
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 19999.00
WD Purple WD81PURZ 8 TB 3.5" 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDD Satıcı: guvenlikamiri
28.400,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 28400.40
WD Purple WD81PURZ 8 TB 3.5" 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDD Satıcı: ernpazarlama
31.359,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 31359.12
WD Purple 8TB 3.5" 5400RPM 256MB Sata 3 (WD81PURZ) Satıcı: Erenler Ticaret
90.371,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 90371.60
TEMEL ÖZELLİKLER