Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 300.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad, 100x100 Mm, 0,50 Mm, 17.0 W/m-k, Maksimum Soğutma Gücü!Satıcı: Deniport | 13 yorum
320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 320.00 Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 100 (0.50 mm)Satıcı: Deniport
340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 340.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 0,50 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 0.5 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 340.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 0.5 Mm 17.0 W/M x KSatıcı: Deniport
340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 340.00