Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
345,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 345.00 Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 100 (1.25 mm)Satıcı: Deniport
395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 395.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 1,25 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 1.25 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 395.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 1.25 Mm 17.0 W/M x KSatıcı: Deniport | 5 yorum
395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 395.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 2,25 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü!Satıcı: Deniport
430,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 430.00 Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 100 (2.25 mm)Satıcı: Deniport
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 480.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 2,25 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 2.25 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 480.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 2.25 Mm 17.0 W/M x KSatıcı: Deniport
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 480.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad, 100x100 Mm, 2,50 Mm, 17.0 W/m-k, Maksimum Soğutma Gücü!Satıcı: Deniport
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
9 480.00 Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 100 (2.50 mm)Satıcı: Deniport
490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 490.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 2.5 Mm 17 W/M x KSatıcı: Deniport
490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 490.00