Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 340.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100*100*1.0 Mm 17.0w/m*kSatıcı: Deniport | 39 yorum
360,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 360.00 Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 100 (1.00 mm)Satıcı: Deniport
380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 380.00 Pullsar ICE DRAGON Thermal Pad 100*100*1.0 mm 17.0W/m*k - 1.0 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 380.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 1.0 Mm 17.0W/M x KSatıcı: Deniport | 94 yorum
380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 380.00