Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 50 (0.75 mm) Satıcı: Deniport
610,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 620
Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 50 x 0.75 Mm 17.0 W/M x K Satıcı: Deniport
561,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 561.20
Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 0.75 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! Satıcı: Deniport
585,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 585.60