Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Pullsar Ice Dragon® Termal - Thermal pad / 17.0 W/m*k 100 * 50 (3.00 mm) Satıcı: Deniport
810,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 820
Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 3,00 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! Satıcı: Deniport
777,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 777.60
Pullsar Ice Dragon® Thermal/Termal Pad - 100x50 mm | 3,00 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 3.0 mm
Satıcı: Deniport | 480 yorum
820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 820.00