Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
420,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 420.00 Pullsar Ice Dragon 17w/mk | 10cmx10cm | 2.0mm | Thermal Pad - Termal PedSatıcı: Deniport
460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 460.00 Pullsar Ice Dragon Termal-Thermal pad/17.0 W/m*k 100 * 100 (2.00 mm)Satıcı: Deniport
475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 475.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 2,00 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 2.0 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 475.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 2.0 MM 17 W/M x KSatıcı: Deniport
475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 475.00