Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 500.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 3,50 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü!Satıcı: Deniport
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 480.00 Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 3,50 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! - 3.5 mmSatıcı: Deniport | 310 yorum
500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 500.00 Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 100 x 3.50 MM 17.0 W/M x KSatıcı: Deniport
500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 500.00