Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Pullsar Ice Dragon Thermal Pad 100 x 50 x 1.50 MM 17.0 W/M x K Satıcı: Deniport | 75 yorum
632,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 632.04
Pullsar Ice Dragon® Thermal Pad - 100x100 mm | 1,5 mm Kalınlık | 17.0 W/m-K İletkenlik ile Maksimum Soğutma Gücü! Satıcı: Deniport
659,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 659.52
pullsar cooling solutions Ice Dragon® Thermal Pad, 100x50 Mm, 1,50 Mm, 17.0 W/m-k Satıcı: Deniport
697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 697.00