Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (10 TB) Fiyatları

Seagate 10Tb 3.5" 7200Rpm 256Mb Sata3 Ironwolf Pro St10000nt001

Satıcı: Dualpazar

23.614,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 23614.60
Seagate 10 Tb St10000Nt001 Ironwolf Pro 256 Mb Sata 3 7200Rpm Nas Disk

Satıcı: ramazanmutlu

24.412,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 24412.58
Seagate Ironwolf Pro ST10000NT001 3.5" 10 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 NAS HDD

Satıcı: teknostok

24.665,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 24665.35
SEAGATE 10TB IRONWOLF PRO ST10000NT001 256MB 7200RPM NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

24.915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 24915.00
Seagate 10Tb Ironwolf Pro St10000nt001 256Mb 7200Rpm Nas Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

25.004,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 25004.70
Seagate IronWolf Pro, 10 TB, Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST10000NT001)

Satıcı: onlinealisverisyap

25.063,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 25073.62
Seagate 10 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST10000NT001 (Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Dualpazar

25.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 25392.00
Seagate 10 Tb St10000Nt001 Ironwolf Pro 256 Mb Sata 3 7200Rpm Nas Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

25.636,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 25636.37
Seagate Ironwolf Pro ST10000NT001 3.5" 10 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 NAS HDD

Satıcı: akerbilisim

26.559,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 26559.48
Seagate 10TB IronWolf Pro 256MB 7200rpm (ST10000NT001) NAS Diski 27.045,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27055
Seagate Ironwolf Pro 10 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv Nas (ST10000NT001)

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.264,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 27264.05
SEAGATE IRONWOLF PRO 10 TB 7200RPM 256MB SATA3 550TB/Y RV NAS (ST10000NT001)

Satıcı: KUANTUM

27.357,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 27357.95
10 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST10000NT001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

29.286,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 29286.94

Seagate IronWolf Pro HDD (10 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (10 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (10 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (10 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.