Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
15.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 15459.00 Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: Teknobiyotik
15.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 15489.00 Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: Bettlepc
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 15499.00 Seagate 16 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST16000NT001 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: ARVEN TEKNOLOJİ
16.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 16500.00 Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: lowellteknoloji
16.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 16679.00 Seagate IronWolf Pro 16TB 7200Rpm -ST16000NT001Satıcı: Teknobiyotik
16.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 16899.00 Seagate 16Tb Sata 7200Rpm 256Mb Ironwolf Pro New Dahili Disk St16000nt001 16.907,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 16907.42 Seagate Ironwolf Pro 16Tb 7200Rpm -St16000nt001Satıcı: Dfsbilgisayar
17.129,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17129.02 Seagate 16 Tb St16000Nt001 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb HarddiskSatıcı: Arslan Bilgisayar
17.108,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 17118 SEAGATE IRONWOLF PRO 16 TB 7200RPM 7/24 1-16 Yuvalı Nas içSatıcı: DFSBilgisayar
17.504,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 17504.23 Seagate 3.5" 16 Tb Ironwolf Pro New ST16000NT001 Sata 3.0 7200 Rpm HarddiskSatıcı: Fiyat Market
19.023,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 19023.00