Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (8 TB) Fiyatları

Seagate Ironwolf Pro 8 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv Nas (ST8000NT001)

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 12 yorum

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 18999.00
Seagate 8 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST8000NT001 (Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 18999.00
Seagate IronWolf Pro 8TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 19999.00
Seagate Ironwolf Pro St8000nt001 8Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

21.333,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21333.30
Seagate Ironwolf Pro ST8000NT001 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 NAS HDD

Satıcı: Netsiparis

21.385,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 21385.03
SEAGATE 3.5 8TB IRONWOLF PRO ST8000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 KURUMSAL NAS DİSKİ

Satıcı: netsipariş

21.392,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 21392.40
Seagate Ironwolf Pro ST8000NT001 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 NAS HDD

Satıcı: lowellteknoloji

21.582,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 21582.28
Seagate 8TB IronWolf Pro 256MB 7200rpm (ST8000NT001) NAS Diski 21.563,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 21573
Seagate 8Tb St8000nt001 Ironwolf Pro Sata 3 7200Rpm 256Mb Nas Disk

Satıcı: Netsiparis

21.735,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21735.30
SEAGATE 3.5 8TB IRONWOLF PRO ST8000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 KURUMSAL NAS DİSKİ

Satıcı: LowellTeknoloji

22.051,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 22051.46
Seagate IronWolf Pro 8TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: NETSİPARİS

23.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 23083.50
8 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST8000NT001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

23.385,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 23385.81
8 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200rpm 256mb St8000nt001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

25.647,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 25647.20

Seagate IronWolf Pro HDD (8 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (8 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (8 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (8 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.