Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bettlepc
13.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 13799.00 Seagate 14 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST14000NT001 (Resmı Dıstı Garantılı)Satıcı: bettlepc
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 15499.00 Seagate IronWolf Pro, 14 TB, Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST14000NT001)Satıcı: onlinealisverisyap
16.492,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 16492.16 SEAGATE 14TB IRONWOLF PRO ST14000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİSatıcı: onlinealisverisyap
16.517,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 16527 Seagate Ironwolf Pro ST14000NT001 3.5" 14 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
16.625,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 16625.12 Seagate Ironwolf Pro ST14000NT001 3.5" 14 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: Netsiparis
16.630,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 16630.90 14 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb St14000nt001 (Resmı Dıstı Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
16.822,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 16822.51 SEAGATE 14TB IRONWOLF PRO ST14000NT001 256MB 7200RPM NAS DİSKİSatıcı: ZmTeknoloji
16.911,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 16921 14 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb St14000nt001 (Resmı Dıstı Garantılı)Satıcı: Üncom Bilgisayar
17.669,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 17669.93 Seagate 14 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST14000NT001 (Resmı Dıstı Garantılı)Satıcı: onlinealisverisyap
18.647,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 18647.97