Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (12 TB) Fiyatları

SEAGATE 12TB IRONWOLF PRO ST12000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: ramazanmutlu

28.385,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 28385.04
Seagate Ironwolf Pro ST12000NT001 3.5" 12 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 NAS HDD

Satıcı: teknostok

28.715,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28715.37
SEAGATE 12TB IRONWOLF PRO ST12000NT001 256MB 7200 RPM NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

28.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 28962.00
SEAGATE 12TB IRONWOLF PRO ST12000NT001 256MB 7200 RPM NAS DİSKİ

Satıcı: ZmTeknoloji

29.012,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 29012.00
SEAGATE 12TB IRONWOLF PRO ST12000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

29.799,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 29799.68
Seagate 12 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST12000NT001 (Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 29999.00
Seagate Ironwolf Pro ST12000NT001 3.5" 12 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 NAS HDD

Satıcı: Netsiparis

30.057,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 30057.04
Seagate IronWolf Pro, 12 TB, Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST12000NT001)

Satıcı: onlinealisverisyap

30.228,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 30238.15
Seagate IronWolf Pro, 12 TB, Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST12000NT001)

Satıcı: netsiparis

30.611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 30621
Seagate 3.5" 12 TB Ironwolf Pro New ST12000NT001 SATA 3.0 7200 RPM Harddisk

Satıcı: netsiparis

31.069,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 31069.54
Seagate 12TB IronWolf Pro 256MB 7200RPM (ST12000NT001 ) Nas Diski 31.578,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 31588
12 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST12000NT001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: Lowell Teknoloji

31.960,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 31960.53
Seagate 12 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST12000NT001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Lowell Teknoloji

33.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 33399.00

Seagate IronWolf Pro HDD (12 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (12 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (12 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 670 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (12 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.