Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (4 TB) Fiyatları

Seagate Ironwolf Pro 4 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv Nas (ST4000NT001)

Satıcı: firstteknoloji | 16 yorum

10.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 10500.00
Seagate Ironwolf Pro ST4000NT001 3.5" 4 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: Netsiparis | 2 yorum

13.808,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 13808.10
Seagate Ironwolf Pro ST4000NT001 3.5" 4 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: ramazanmutlu

14.035,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14035.29
4 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb St4000nt001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: MAESKO

15.248,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 15248.30
4 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST4000NT001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: MAESKO

16.218,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 16218.83
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: guvenliticaret

18.067,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 18067.37
4 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb St4000nt001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: TRENDXHOME BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

19.893,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 19893.80
4 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST4000NT001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

24.146,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 24146.91
4 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST4000NT001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

25.204,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 25204.69
Seagate Ironwolf Pro 4 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv Nas (ST4000NT001)

Satıcı: Erenler Ticaret

61.072,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 61072.18

Seagate IronWolf Pro HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (4 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 650 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.