Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (6 TB) Fiyatları

Seagate Ironwolf Pro 6tb 7200RPM 256MB ST6000NT001

Satıcı: firstteknoloji | 4 yorum

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 12500.00
Seagate 6 Tb St6000Nt001 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb Nas Disk

Satıcı: Arslan Bilgisayar

17.784,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 17794
Seagate Ironwolf Pro St6000nt001 6Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.985,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 17985.30
Seagate 6 Tb St6000Nt001 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb Nas Disk

Satıcı: netsipariş

18.093,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 18093.90
Seagate 6 Tb St6000nt001 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb Nas Disk

Satıcı: Netsiparis

18.388,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 18388.80
Seagate IronWolf Pro, 6 TB, Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST6000NT001)

Satıcı: netsiparis

18.410,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 18420.4
Seagate 6 Tb St6000Nt001 Ironwolf Pro Sata3 7200Rpm 256Mb Nas Disk

Satıcı: LowellTeknoloji

18.582,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 18582.86
Seagate 3.5" 6 TB IronWolf Pro ST6000NT001 SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk

Satıcı: netsiparis

18.726,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 18726.63
Seagate 3.5" 6 TB IronWolf Pro ST6000NT001 SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.923,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 18923.73
6 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200rpm 256mb St6000nt001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Teknoteg

19.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 19038.00
Seagate Ironwolf Pro 6 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv Nas (ST6000NT001)

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

19.695,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 19695.30

Seagate IronWolf Pro HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (6 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 716 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.