Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD (20 TB) Fiyatları

Seagate IronWolf Pro 20 TB Kurumsal NAS Dahili Sabit Disk HDD – CMR 3,5”, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST20000NT001) Gümüş Kırmızı

Satıcı: netsiparis

51.494,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 51504.2
Seagate Ironwolf Pro St20000nt001 20Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

51.279,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 51279.30
Seagate 20TB IronWolf Pro 256MB 7200Rpm (ST20000NT001) NAS Diski 51.465,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 51475
20 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA 7200RPM ST20000NT001 (RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: netsipariş

51.843,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 51843.90
Seagate Ironwolf Pro ST20000NT001 3.5" 20 TB 7200 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: KuantumSanal

51.845,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 51845.45
Seagate Ironwolf Pro ST20000NT001 3.5" 20 TB 7200 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: lowellteknoloji

51.877,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 51877.88
Seagate 20 Tb St20000nt001 Ironwolf Pro 256 Mb Sata 7200 Rpm 3.5 Nas Disk

Satıcı: Netsiparis

52.629,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 52629.60
20 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA 7200RPM ST20000NT001 (RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: LowellTeknoloji

53.005,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 53005.66
Seagate IronWolf Pro 20TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

55.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 55000.00
Seagate IronWolf Pro 20TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

55.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 55449.00
Seagate 20 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST20000NT001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Kuantum

55.872,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 55872.10
Seagate Ironwolf Pro 20TB 7200RPM 256MB Sata3 6gbit/sn ST20000NT001 Nas HDD

Satıcı: Lowell Teknoloji

56.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 56389.00
20 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200rpm 256mb St20000nt001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

61.664,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 61664.69

Seagate IronWolf Pro HDD (20 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD (20 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD (20 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 670 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD (20 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.