Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
17.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
1 17699.00 Seagate Ironwolf Pro ST18000NT001 3.5" 18 TB 7200 RPM 256 MB HDDSatıcı: magic
17.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 17699.00 Seagate 3.5" 18 TB Ironwolf Pro New ST18000NT001 SATA 3.0 7200 RPM HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
18.096,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 18096.00 SEAGATE 18TB ST18000NT001 IRONWOLF PRO 3.5" SATA 3 7200RPM 256MB NAS HARDDISKSatıcı: pazarola
18.315,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 18315.55 Seagate Ironwolf Pro ST18000NT001 3.5" 18 TB 7200 RPM 256 MB HDDSatıcı: zenpabilisim
18.420,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 18420.19 Seagate Ironwolf Pro ST18000NT001 3.5" 18 TB 7200 RPM 256 MB HDDSatıcı: verofis
18.540,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 18540.31 Seagate 18Tb St18000nt001 Ironwolf Pro 3.5" Sata 3 7200Rpm 256Mb Nas HarddiskSatıcı: Smallman
18.722,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 18722.08 Seagate 18 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST18000NT001 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: magicteknoloji
18.849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 18849.99 Seagate Ironwolf Pro St18000Nt001 3.5" 18Tb Sata-3.0 7200Rpm 256Mb HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
18.849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 18849.99 SEAGATE ST18000NT001 IRONWOLF PRO 3.5" 18TB 7200rpm 256mb Sata 7/24 NAS HarddiskSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
18.849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 18849.99 Seagate 18tb Ironwolf Pro St18000nt001 256mb 7200rpm Sata-3 Nas DiskiSatıcı: verofis
18.901,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 18901.00 SEAGATE 18TB IRONWOLF PRO ST18000NT001 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİSatıcı: onlinealisverisyap
19.095,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 19105 Seagate ST18000NT001 Ironwolf Pro 18TB 3.5" Sata 3 7200RPM 256MB HDDSatıcı: verofis
19.583,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
13 19583.06 Seagate 18Tb St18000nt001 Ironwolf Pro 3.5" Sata 3 7200Rpm 256Mb Nas Harddisk 19.861,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
14 19861.42 SEAGATE ST18000NT001 IRONWOLF PRO 3.5" 18TB 7200rpm 256mb Sata 7/24 NAS HarddiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
20.548,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 20548.00 18Tb St18000Nt001 İronwolf Pro 3.5" Sata 3 7200Rpm 256Mb Nas HarddiskSatıcı: pazareyle
21.716,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 21716.63 SEAGATE ST18000NT001 IRONWOLF PRO 3.5" 18TB 7200rpm 256mb Sata 7/24 NAS HarddiskSatıcı: onlinealisverisyap
23.985,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 23985.46 Seagate 18Tb St18000Nt001 Ironwolf Pro 3.5" Sata 3 7200Rpm 256Mb Nas Harddisk / SeagateSatıcı: Trend Kitabevi
27.379,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 27389